Celebruj rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób


Obowiązki domowe, praca, dzieci, codzienna gonitwa może sprawić, że zapominamy o swoim pożyciu małżeńskim. Rocznica ślubu jest wyjątkową chwilą, o której warto pamiętać i celebrować. Wrócić wspomnieniami do najpiękniejszego dnia pełnych emocji, wzruszenia i radości. Jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Warto również zastanowić się w jaki sposób możemy wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby? Oto kilka propozycji, co możesz zaplanować na ten wyjątkowy dzień:

  • Romantyczna kolacja wydaje się oklepana  i w sumie na co dzień też możecie wybrać się na obiad do restauracji? Jednak możecie powspominać pierwsze spotkania , miejsca gdzie się poznaliście, radosne chwile przepełnione adrenalina i podekscytowaniem wywołanym pierwszą randką .Zabierz drugą połówkę do tego magicznego miejsca, i zamówcie to co jedliście na pierwszej randce.
  • Pakiet SPA dla dwojga, który wykorzystacie spędzając wspólnie czas na masażach i relaksujących zabiegach dla ciała i duszy. Nastrój Strefy Wellness, przytłumione światło, świece to wszystko wprawia w romantyczny nastrój, dzięki któremu zapomnicie o całym świecie a cała uwaga skupi się tylko na was dwoje.
  • Sesja zdjęciowa we dwoje to oryginalny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Zatrzymane w obiektywie chwile będą pamiątką na lata. Świetnym rozwiązaniem jest również kolaż zdjęć z sesji ślubnej z tymi aktualnie wykonanymi na rocznicę ślubu. Wykonane zdjęcia można oprawić w ramki i ozdobić nimi ściany mieszkania.
  • Wspólny wypad na romantyczny weekend nad morzem, w cichym i spokojnym miejscu. Moment na spędzenie czasu tylko we dwoje. Nastrojowy spacer brzegiem morza, powiew przyjemnej bryzy morskiej napełni wasze dusze pozytywnymi myślami. Sprawi, że oddacie się w głęboka rozmowę. Odprężające i relaksujące masaże pozwolą na rozluźnienie wszystkich spiętych mięśni po ciężkiej pracy. Bogate bufety i przepyszne przekąski sprawią że wieczorne imprezy przy winie nie będą nudne.
  • Biżuteria to ponadczasowy prezent na każdą okazje. Szykowny naszyjnik czy piękna bransoletka na pewno ucieszy ukochaną.  Dodatkowym atutem będzie zachwycający grawer z kluczowym słowem , datą czy też z imieniem. Tego typu prezent to pamiątka na lata, którą z czasem możemy przekazać naszym dzieciom, wnukom opowiadając przy tym sentymentalną historie naszej miłości.

Kluczem do udanego małżeństwa jest pielęgnowanie i pogłębianie więzi między małżonkami. Warto o tym pamiętać i podziękować drugiej połówce za wspólnie spędzony czas, nawet po kilkunastu latach związku. Zarezerwuj w planie dnia kilka chwil na rozmowę, wypicie wspólnej kawy czy zjedzenie śniadania. Małe gesty, wzajemne wsparcie i szacunek bez wątpienia ucieszą ukochaną osobę.