Jak zorganizować udane Walentynki


Serca w każdej postaci, róże, wszechobecna czerwień to nieodłączny element święta zakochanych. Korzystając z tej okazji warto zaskoczyć swoją druga połówkę.  Dobre zaplanowanie tego dnia z pewnością rozgrzeje waszą relacje. W przypadku  gdy nie wiesz  jak to zrobić, a pluszowe misie i sterta róż to jedyny pomysł jaki masz, służymy pomocą.

Zacznijmy od atrakcji jakie możesz zorganizować samodzielnie w domu lub w najbliższej okolicy:

1 .Zorganizowanie wieczoru filmowego w domu.

Przygotuj  wasze ulubione danie lub zamów je ze sprawdzonej restauracji. Wybierz kilka ciekawych filmów, kup wino lub inny trunek jaki lubicie. Dla wprowadzenia romantycznego klimatu zapal kilka świec i zadbaj, aby przestrzeń wokół was była schludna i przyjazna.

2. Kolacja w restauracji

Większość wieczorów spędzacie razem na kanapie oglądając serial?  Jeśli tak, to czas zaprosić swoją miłość na uroczystą kolacje niespodziankę w dobrej restauracji. Pamiętaj o wcześniejszym zarezerwowaniu stolika. Walentynki to czas, kiedy nie tylko ty pomyślałeś o takim prezencie.

3. Aktywne Walentynki we dwoje

Twoja druga połówka to wulkan energii? Zorganizuj ten dzień z myślą o niej. Zimowy wypad na łyżwy czy spacer zaśnieżonymi alejkami parku to idealne rozwiązanie dla aktywnych.

W podtrzymaniu walentynkowego klimatu pomoże skromny upominek, na przykład lizak w kształcie serca. Pamiętaj! Gorąca czekolada to nieodłączny element takiego romantycznego wypadu.  W sam raz na rozgrzanie!

Kiedy nie chcesz spędzać Walentynek w znanym Ci otoczeniu, a Twój budżet pozwala na odrobine szaleństwa, mamy dla ciebie kilka propozycji :

  1. Wspólny wyjazd

Niezapomniany wyjazd we dwoje! Twoja druga połówka na pewno to doceni. Zorganizowanie takiego wyjazdu wymaga trochę zaangażowania. Upewnij się, że oboje w tym czasie jesteście wolni od obowiązków i nic nie przeszkodzi wam w podróży.  Jaki kierunek zatem wybrać? Wszystko zależy od preferencji , jeśli masz do dyspozycji tylko weekend to  świetnym rozwiązaniem będzie hotel nad morzem z basenem lub zaszycie się w góralskim domku u szczytu Tatr. Kochasz gorący klimat? Kolejna opcja to dłuższa podróż w egzotyczne miejsca. W tym czasie temperatura powietrza w Meksyku za dnia wynosi 28-30 st. C. , zaś wody ok. 26-27 st. C. To wymarzony kierunek na wakacje w zimie!

Kilka dni relaksu we dwoje, to gwarancja udanego święta zakochanych. Wybierając miejsce na pobyt sprawdź, który hotel ma najlepiej wyposażoną Strefe Wellness.  Wachlarz możliwości w takim miejscu jest duży, możecie wybrać romantyczny masaż we dwoje lub skorzystać ze strefy saun.

Zastanów się co lubicie razem robić i jaka forma spędzania wolnego czasu najbardziej wam odpowiada. Jeśli znasz już na tyle swoją drugą połówkę i jesteś w stanie określić, czy jest typem romantyka, a może cała otoczka celebrowania tego dnia jest dla niej przereklamowana, będzie to bardzo pomocne. Po przeanalizowaniu waszych preferencji czas wybrać odpowiedni pomysł na spędzenie Walentynek!